„Promotion of European Union qualities and international dialogue among young people”

25.09-3.10.2015, Mastia

Studenci z Koła Naukowego Studentów Europeistyki „Projekt Europa” w dniach 25.09–03.10 realizowali międzynarodowy projekt mobilności „Promotion of European Union qualities and international dialouge among Young people” w miejscowości Mestia w Gruzji.

Nasi studenci zaprosili do projektu koleżanki i kolegów z Uniwersytetu Opolskiego, Technische Universität Chemnitz oraz młodzież działającą przy organizacji Georgian Speleologists Union.

Opiekunami grupy polskiej byli pracownicy Katedry Studiów Europejskich Pani dr hab. Anna Pacześniak i Pani dr Małgorzata Michalewska – Pawlak.

Projekt był finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus + Mobilność młodzieży.